Youtube Запустив Платформу Для Дистанційного Навчання Українських Школярів

Ми підготували посилання на інтернет ресурси, які допоможуть “оптимізувати” навчальний процес вдома та з користю провести карантин. Забезпечте можливість консультацій. В умовах віддаленого навчання в учнів виникає потреба проконсультуватися з учителем. Організація консультаційних годин з різних навчальних предметів дасть змогу компенсувати відсутність особистого спілкування учнів із вчителем.

платформи для дистанційного навчання

Їхній перелік також був опублікований МОН. Google раніше в своєму арсеналі мав велику кількість інструментів для освіти, однак згодом компанія вирішила всі ці інструменти об’єднати в одну платформу, так з’явився Google Classroom. Тому Classroom навряд чи можна назвати класичною системою дистанційного навчання, це скоріше середовище спільної роботи – той же Google для освіти, тільки зібраний в одному місці. Matific— це сучасна платформа для вивчення математики за допомогою якісного та технологічного контенту, яка має підтримку та співпрацює з МОН України. Платформу розроблено командою експертів з педагогіки для закріплення учнями розуміння матеріалу з математики у 1-6 класах та при підготовці до школи. Prometheus– це освітній проєкт, який збирає лекції і завдання від українських університетів з найрізноманітніших предметів.

Платформа Google Classroom

Вчитель має зареєструватися, створити клас з усіма учнями, а опісля він та всі його учні можуть користуватися платформою абсолютно безкоштовно. Для зв’язку з батьками існує окремий розділ “Повідомлення”, куди вчитель може скидати фото та відео з уроку, розповідати про активності та успіхи класу. three автотранспортний коледж.«Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради»- сайт доповнено розділом «Відеоуроки». Групи, створені в сервісі, немає можливості об’єднати, що може дещо ускладнити роботу.

Це безкоштовна гейміфікована платформа з навчальними онлайн-курсами, тестами та вебінарами для всіх, хто бажає навчатися та успішно скласти ЗНО (Зовнішнє незалежне оцінювання). Навчальна платформа, яка допоможе створити ефективне інтернет-навчання у власному середовищі. Можливість створювати курси, близько 20 видів діяльностей. За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.television є обов’язковим.

Платформа сучасної освіти «ThinkGlobal Online» доєднує до живих уроків і надає навчальні матеріали. Безкоштовна навчальна платформа, яка допоможе створити ефективне інтернет-навчання на основі співпраці у власному середовищі. Профіль вчителя проходить перевірку адміністрацією. Адміністрація сайту зв’язується із зазначеним в анкеті навчальним закладом, щоб підтвердити вашу особу. На це йде час і процес реєстрації займає не стандартних хвилин, а цілих 3-5 годин.

Особливо актуальним це є для навчання дітей з особливими освітніми потребами. Mozaik— платформа з матеріалами для проведення уроків з базових шкільних дисциплін. Тут можна знайти 3-D презентації та фото, відео, аудіо та фотоматеріали, презентації, готові цифрові уроки, ігри та багато іншого.

Новий Онлайн-курс

Ресурс пропонує чимало тематичного контенту від експертів галузі. До уваги – каталог українських та зарубіжних навчальних закладів, рейтинг шкіл та дистанційних курсів, багато корисного матеріалу про ЗНО і вступ до навчальних закладів. Сайт – гарний помічник для абітурієнтів та батьків. З 14 березня в окремих областях України відновлено освітній процес. Державна служба якості освіти України звертає увагу на діючі освітні дистанційні платформи для навчання учнів та підтримки вчителів.

І кожного дня ця кількість зростає. Папка “Клас” доступна як для окремого учня, так і для класу в цілому. Загалом арсенал навчальних елементів хоч і достатній, але відносно бідний. Навчальні елементи Moodle діляться на відносно пасивні, наприклад, проста сторінка, файл, папка, яка об’єднує кілька файлів, так і активні.

Безкоштовний ресурс для вивчення математики в ігровій формі для учнів 1-6 класів. Учні можуть вирішувати задачі, проходити тести, досліджувати математичні концепції та прийоми. Matific дозволяє відстежувати успіхи всіх учнів через звіти в реальному часі (для цього потрібно заповнитиформу).

У той же час, як тільки ситуація з COVID-19 у Чернігові покращиться і місто вийде з “червоної” зони – школи повернуться до звичної форми навчання. Учням буде зручніше працювати із платформою, коли матеріал у ній буде структурований, тобто розміщений у вигляді цілісних навчальних тем, курсів. Це сприятиме організації віддаленої роботи учнів, вибору власної швидкості опанування навчального матеріалу. Математична онлайн-платформа «GIOS» відкрила безкоштовне підключення до платформи, реєстрація запосиланням.